Yetenek Yönetimi

_DSC2888

Stratejik İş Gücü Planlaması

Stratejik işgücü planlaması sayesinde, yeni çalışma düzenine uygun olarak, şirketimizin organizasyon, yetkinlikler ve beceri ihtiyaçlarını görünür hale getiriyoruz. Şirket içi rotasyonlar ile kadro ihtiyaçlarını kaynaklarla eşleştiriyoruz. Sistematik bir şekilde tasarladığımız yetenek süreçlerimiz şirket stratejisiyle paralel olarak yenilenmektedir.

Eğitim ve Gelişim

Şirketi temsil ve sunum becerileri yüksek çalışanlar olmayı ve yetiştirmeyi hedefliyoruz. Bu hedefimizde Çimsa stratejisiyle uyumlu olarak çalışanlara sahip oldukları becerilerin ötesinde yeni beceriler kazandırmak için öğrenme yolculuklarını destekliyoruz.

Öğrenme kültürümüzün içinde, stratejik iş gücü planlamasına uyumlu özelleştirilmiş eğitim programları tasarlıyor ve çalışanları teşvik etme üzerine farklı ödül programları organize ediyoruz.

cimsa-egitim
cimsa-kariyer-gelisimi

Kariyer Gelişimi

Çimsa olarak organizasyon yönetiminde daha fazla esnekliğe sahip olmak için kişiselleştirilmiş çalışan yolculukları ve çeşitli kariyer fırsatları sunuyoruz.

Şirket için rotasyonları destekleyerek çalışanların yeni pozisyonları tecrübe etmesini destek ve teşvik ediyoruz.

Yetenek Yönetimi Stratejisi ve Oryantasyon

Geleneksel uygulamaların dışında yeni yetenek edinme kanalları edinmek için İnsan Kaynakları ekiplerimizi sürekli geliştiriyoruz. Dijital yöntemleri önceliklendirerek süreçleri daha aktif ve hızlı şekilde devreye alıyoruz.

Oryantasyon programımız ile birlikte tüm çalışanlarımız için kapsamlı ve kişisel işe alım yolculukları tasarlıyoruz. Bu program boyunca yeni çalışanlarımızı hem çeşitli dijital araç ve eğitimlerle hem de fiziksel/saha oryantasyonları ile destekliyoruz.

cimsa-yetenek-edinme