Accounting Specialist

We are looking for an Accounting Specialist to join our Financial Affairs & Accounting Department at Çimsa Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş. As a member of accounting team at Çimsa, you will be responsible for: This is the opportunity for you if you have these skills and requirements:

İhracat Operasyonları Uzmanı

Nitelikler: Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İhracat veya Lojistik alanlarında 2-3 yıl deneyime sahip, Gümrük mevzuatı ve Lojistik süreçlere hâkim, İyi seviyede İngilizce bilen, (İkinci dil tercih nedenidir.) Tercihen SAP bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullana bilen, Öğrenmeye hevesli, iş takibi ve sonuçlandırılmasında başarılı, yoğun tempoda çalışabilecek, İyi iletişim ve planlama becerisi, analitik düşünerek ve […]

Internal Audit Specialist

We are looking for an Internal Audit Specialist to join our Internal Audit Department at Çimsa Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş. If you are interested in developing your professional career in internal audit, send your resume and cover note to us. As a member of internal audit team at Çimsa, you will be responsible for: This […]

Operasyon Lideri

Mersin fabrikamızda klinker ve çimento üretiminin gerçekleştirilmesi ve operasyon ekiplerinin yönetiminden sorumlu olacak “Operasyon Lideri” aramaktayız. Nitelikler: İş Tanımı:

Kalite Lideri

Mersin ve Afyon fabrikalarımızda üretim prosesi stabilliğinin, verimliğinin arttırılması ve ürün kalitesinin müşteriye değer yaratacak şekilde geliştirilmesinden sorumlu olacak “Kalite Liderleri” aramaktayız. Nitelikler: İş Tanımı:

Bakım Planlama Lideri

Afyon fabrikamızda bakım-iyileştirme-geliştirme faaliyetlerinin planlanması ve yürütülmesinden sorumlu olacak “Bakım Planlama Lideri” aramaktayız. Nitelikler: İş Tanımı: