Kalite Mühendisi

Mühendislik, Uzman
Mersin
2 ay önce paylaşıldı

Şirketimizin Mersin Fabrika Müdürlüğü’nde Kalite Mühendisi Pozisyonunda görevlendirilmek üzere;

 • Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümünden mezun,
 • Tercihen ilgili alanlarda yüksek lisans mezunu,
 • Üretim sektöründe kalite alanında en az 2 yıl tecrübeli,
 • İyi derecede İngilizce bilen,
 • Tercihen SAP bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
 • Tercihen ISO 19011, ISO 9001:2015, GBF Hazırlama, RKS sertifikalarına sahip,
 • Mersin veya Adana’da ikamet eden/edebilecek adayların başvurularını bekliyoruz.

İş Tanımı

 • İş Sağlığı ve Güvenliği Sistematiğine uygun olarak çalışanların eğitilmesi ve laboratuvar faaliyetlerin yürütülmesini sağlamak.
 • Hammadde, Operasyon, Atık ve Çevre Liderliği ile üretim ve ürün kalitesinin sürekliliğini sağlamak ve yeni ihtiyaçları belirleyerek, tesise giren ve potansiyel olarak kullanılabilecek tüm hammaddeleri değerlendirmek.
 • Kalite Yönetim Sisteminin standart maddelerine uygun yürütülmesini, sürekliliğini ve iyileştirilmesini sağlamak.
 • Yurtiçi – Yurtdışı ürün ve sistem denetimlerinin düzenli ve hatasız şekilde yapılmasını sağlayarak, Ürün Klişe, GBF ve Performans beyannamelerinin yasal mevzuata uygun olarak güncelleştirip, yayınlamak.
 • Proses hedefleri doğrultusunda ürün denetim ve kontrollerinin sağlanması, reçete ve hammadde optimizasyonu çalışmalarının yapılması, kalite çalışmalarıyla ilgili projelerde yer alınması ve kalite sistemlerinin işleyişinden sorumlu olunacaktır.

Online Başvur

Geçerli bir telefon numarası zorunludur.
Geçerli bir mail adresi zorunludur.

İlgilenebileceğiniz İlanlar

İstanbul (Hybrid)

Accounting Specialist

ÇİMSA ÇİMENTO SAN. VE TİC. A.Ş. Uzman İstanbul (Hybrid) 2 ay önce paylaşıldı We are looking for an Accounting Specialist to join our Financial Affairs & Accounting

İlanı Görüntüle »

Çimsa Çimento San. ve Tic. A.Ş. (“ÇİMSA”);

İş başvurusu değerlendirme sürecinde bizzat ÇİMSA’ya sağladığınız isim, soyisim, TC. kimlik numarası, adres, iletişim bilgileri, öz geçmiş, iş tecrübesi, referans gösterdiğiniz kişiler, eğitim durumu, eğitim gördüğünüz kurum bilgileriniz ve açık rıza vermeniz şartıyla referans gösterdiğiniz kişiler dışında, eski işverenleriz ile yaptığımız görüşmeler sonucunda elde ettiğimiz, eski işverenlerinizin hakkınızdaki düşünceleri ve işten ayrılma gerekçenizi;

 1. Seçme ve yerleştirme değerlendirme sürecinin yürütülmesi, 
 2. İş tanımları ve beklentileri ile aday özelliklerinin birbirine uyumumunun belirlenmesi, 

amaçlarıyla sınırlı olarak işlemektedir. 

Bu kişisel veriler, 3. Kişiler ile paylaşılmamaktadır.

Bu kişisel verilerden, referans gösterdiğiniz kişiler dışında, eski işverenleriniz ile yaptığımız görüşmeler sonucunda elde ettiğimiz, eski işverenlerinizin hakkınızdaki düşünceleri ve işten ayrılma gerekçenizi, 6698 sayılı Kanunun (Kanun) 5. maddesinde belirtilen “Kişisel veriler ilgili kişinin açık rızası olmaksızın işlenemez” hukuki sebebine dayalı olarak eski işverenleriniz ile iletişim kurarak bilgi edinmek ve aday dosyanıza kaydedilerek bilgisayarlarımızda muhafaza edilmek suretiyle işlenmektedir. 

Diğer kişisel verileriniz ise, Kanun’un 5. Maddesinde belirtilen “İlgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla veri sorumlusunun meşru menfaati için zorunlu olması” hukuki sebeplerine dayalı olarak, adayın işe başvuru formu doldurması ve doldurulan formun bilgisayarlarımızda muhafaza edilmesi suretiyle işlenmektedir. 

Kanunun 11. maddesinde sayılan haklara sahipsiniz. Kanunun “ilgili kişinin haklarını düzenleyen” 11. maddesi kapsamındaki taleplerinizi, “Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğe” göre ÇİMSA’nın aşağıda belirtilen iletişim adreslerine yazılı olarak iletebilirsiniz.

Veri Sorumlusu: Çimsa Çimento San. ve Tic. A.Ş. 

Veri Sorumlusu Telefon Numarası: 0216 651 53 00

Veri Sorumlusu Elektronik Posta Adresi: cimsakvkk@cimsa.com.tr

Veri Sorumlusu İnternet Adresi: www.cimsa.com.tr

Veri Sorumlusu Posta Adresi: Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No: 1/90  34750 Ataşehir/İstanbul