3 ay önce paylaşıldı

Build On + Staj Programımız kapsamında, üniversitelerle geliştirdiğimiz iş birliklerinin ilk durağı olan Pamukkale Üniversitesi’nde, 8 Kasım Perşembe günü Çimsa’lı yöneticiler ile Kariyer Sohbetleri etkinliğimizi geçekleştireceğiz.

Kariyer sohbetleri etkinliğini takiben, başvurusunu gerçekleştiren öğrenciler ileteknik gezimizi ve mülakat simülasyonları etkinliklerimizi gerçekleştireceğiz.

Başvuru Koşulları

  • Pamukkale Üniversitesi Makine Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Maden Mühendisliği, Metalurji Malzeme Mühendisliği ve Jeoloji Mühendisliği son sınıf öğrencisi isen,
  • Kariyer Sohbetleri, Fabrika Teknik Gezisi, Mülakat Simülasyonu deneyimlerinden oluşan bu yolculukta Çimsa’lı yöneticiler eşliğinde yer almak istiyorsan,
  • Kariyerinin temellerini Çimsa’da atacağın bir staj programı kapsamında değerlendirme sürecinde yer almak istiyorsan,

Kariyer sohbetleri, fabrika teknik gezisi ve mülakat simülasyonu etkinliklerinin devamında Build On + Staj Programımız kapsamında değerlendirme sürecinde yer almak istiyorsan sen de başvurunu hemen gerçekleştir!

Not: 28 Aralık’tda gerçekleştireceğimiz fabrika gezimiz için katılımcılarımız kontenjanımız doğrultusunda, başvuru tarihine göre önceliklendirilerek belirlenecektir. Etkinliklerimizin tüm adımlarına katılım sağlayan öğrenciler Build On + Staj Programımız kapsamında değerlendirmeye alınacaktır.

ÇİMSA, İș hayatında eșitlik, çeșitlilik ve kapsayıcılığı iș yapma kültürünün bir parçası olarak ele alarak, yayınladığı politikalar ile buna yönelik uygulamaları hayata geçirmektedir. Herkes için daha adil ve eșit çalıșma ortamları sunarak sosyal olarak daha kapsayıcı bir dünya yaratmaya katkıda bulunmayı; çalıșanların, kendilerini özel kılan tüm yetenek ve farklılıklarını iș yerinde kullanmalarıyla farklı perspektifler sağlayarak yaratıcılığı geliștirmeyi, toplumun tüm kesimlerinden ișini en iyi șekilde yapan insanları iș gücüne çekmeyi ve mevcut yetenekleri elde tutmayı amaçlamaktadır.

Tüm süreçlerinde “İş’te Eşitlik” ilkesini gözeten ÇİMSA, bu kapsamda kadın ve erkek çalışanlarına eşit olanaklar sunarak toplumsal cinsiyet eşitliğini sağlamayı, cinsiyetçiliğin kalıpları ve önyargıları ile mücadele etmeyi ve her türlü ayrımcılığın önüne geçmeyi hedefler.

Online Başvur

Geçerli bir telefon numarası zorunludur.
Geçerli bir mail adresi zorunludur.