Beyaz Yaka
Eskişehir
3 hafta önce paylaşıldı

Build On Plus Staj Programımız kapsamında, Temmuz ve Aralık 2024 arasında gerçekleştirilecek olan Uzun Dönem Staj Programız için başvuru koşulları aşağıda yer almaktadır. Program Eskişehir Teknik Üniversitesi IEEE kulübü iş birliği çerçevesinde aşağıdaki koşullara sahip adayların başvurusuna açıktır.

Başvuru Koşulları

  • ESTÜ Makine Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Malzeme Bilimi Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği bölümlerinde 3. Veya 4. Sınıfta öğrenim görüyorsan,
  • Kariyer Sohbetleri, Teknik Gezi etkinliklerine katılım sağladıysan,
  • Kariyerinin temellerini Çimsa’da atacağın bir staj programı kapsamında değerlendirme sürecinde yer almak istiyorsan,
  • Haftanın 3 günü staj programına devam koşulu aranmaktadır.

ÇİMSA, İș hayatında eșitlik, çeșitlilik ve kapsayıcılığı iș yapma kültürünün bir parçası olarak ele alarak, yayınladığı politikalar ile buna yönelik uygulamaları hayata geçirmektedir. Herkes için daha adil ve eșit çalıșma ortamları sunarak sosyal olarak daha kapsayıcı bir dünya yaratmaya katkıda bulunmayı; çalıșanların, kendilerini özel kılan tüm yetenek ve farklılıklarını iș yerinde kullanmalarıyla farklı perspektifler sağlayarak yaratıcılığı geliștirmeyi, toplumun tüm kesimlerinden ișini en iyi șekilde yapan insanları iș gücüne çekmeyi ve mevcut yetenekleri elde tutmayı amaçlamaktadır.

Tüm süreçlerinde “İş’te Eşitlik” ilkesini gözeten ÇİMSA, bu kapsamda kadın ve erkek çalışanlarına eşit olanaklar sunarak toplumsal cinsiyet eşitliğini sağlamayı, cinsiyetçiliğin kalıpları ve önyargıları ile mücadele etmeyi ve her türlü ayrımcılığın önüne geçmeyi hedefler.

Online Başvur

Geçerli bir telefon numarası zorunludur.
Geçerli bir mail adresi zorunludur.