Staj
Eskişehir
1 ay önce paylaşıldı

Build On + Staj Programımız kapsamında, üniversitelerle geliştirdiğimiz iş birlikleri kapsamında, Eskişehir Teknik Üniversitesi IEEE Kulubü ile 23 Şubat günü gerçekleştirdiğimiz Kariyer Sohbetleri etkinliklerini takiben, başvurusunu gerçekleştiren öğrenciler ile 30 Nisan Salı günü teknik gezimizi gerçekleştireceğiz.

Başvuru Koşulları

  • Eskişehir Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Malzeme Bilmi ve Mühendisliği 3. Sınıf veya son sınıf öğrencisi isen,
  • Kariyer Sohbetleri, Fabrika Teknik Gezisi, Mülakat Simülasyonu deneyimlerinden oluşan bu yolculukta Çimsa’lı yöneticiler eşliğinde yer almak istiyorsan,
  • Kariyerinin temellerini Çimsa’da atacağın bir staj programı kapsamında değerlendirme sürecinde yer almak istiyorsan,

Kariyer sohbetleri, fabrika teknik gezisi ve mülakat simülasyonu etkinliklerinin devamında Build On + Staj Programımız kapsamında değerlendirme sürecinde yer almak istiyorsan sen de başvurunu hemen gerçekleştir!

ÇİMSA, İș hayatında eșitlik, çeșitlilik ve kapsayıcılığı iș yapma kültürünün bir parçası olarak ele alarak, yayınladığı politikalar ile buna yönelik uygulamaları hayata geçirmektedir. Herkes için daha adil ve eșit çalıșma ortamları sunarak sosyal olarak daha kapsayıcı bir dünya yaratmaya katkıda bulunmayı; çalıșanların, kendilerini özel kılan tüm yetenek ve farklılıklarını iș yerinde kullanmalarıyla farklı perspektifler sağlayarak yaratıcılığı geliștirmeyi, toplumun tüm kesimlerinden ișini en iyi șekilde yapan insanları iș gücüne çekmeyi ve mevcut yetenekleri elde tutmayı amaçlamaktadır.

Tüm süreçlerinde “İş’te Eşitlik” ilkesini gözeten ÇİMSA, bu kapsamda kadın ve erkek çalışanlarına eşit olanaklar sunarak toplumsal cinsiyet eşitliğini sağlamayı, cinsiyetçiliğin kalıpları ve önyargıları ile mücadele etmeyi ve her türlü ayrımcılığın önüne geçmeyi hedefler.

Online Başvur

Geçerli bir telefon numarası zorunludur.
Geçerli bir mail adresi zorunludur.